Hydroterapie neboli vodoléčba je známá asi každému z nás. Už jen vlézt do vany či pod sprchu a užívat si ten příjemný pocit po náročném dni. Hydroterapie ve vířivce jde ale mnohem dál. Je to způsob, kterým můžete zlepšit své zdraví i tělesnou kondici. Relax ve vířivce totiž pomáhá. Po celá staletí lidé využívali sílu teplé vody jako způsob léčby celé řady potíží, duševních i fyzických. Jaké jsou přínosy vířivky?

  1. Snižuje a odstraňuje stres – pobyt ve vířivce pomáhá snižovat hladinu stresových hormonů a působí na náš nervový systém, pomáhá k uvolnění mysli a dokáže podpořit lepší usínání.
  2. Uvolňuje ztuhlé svaly – ať už je to následek stresu, nebo fyzické práce, koupel v teplé vodě spojená s masáží tryskami vaše svaly relaxují, to má za následek lepší flexibilitu a hybnost.
  3. Pomáhá zdraví kloubům – dochází ke stimulaci lymfatického a krevního systému, tedy může pomoci s oteklými a špatně hybnými klouby.
  4. Podporuje imunitu – výzkumy ukázaly, že už jedna koupel a o to více pravidelná vířivá koupel má velmi pozitivní vliv na naši imunitu. Teplá voda a „víření“ pozitivně působí na hojení pokožky, díky páře navíc dochází ke zklidnění plic a srdce.
  5. Může pomoci při redukci hmotnosti a celulitidě – sama vířivka za nás sice kila neshodí, ale dokáže při snaze výrazně pomoci. Hydroterapie podporuje zvýšení metabolismu, snížení ukládání podkožního tuku a zároveň podporuje elasticitu a pevnost pokožky.

Pozitivní a relaxační účinky vířivky lze umocnit…

• Aromaterapií – voňavý rituál, kdy použijete vonný olej a působíte relaxačně na všechny smysly.
• Světelnou terapií
– lepší vířivky mají možnost svícení různými barvami. Docílíte tak dokonalého pozitivního účinku na psychiku.
• Hudbou
– pokud chcete mít prožitek dokonalý, podpoříte svůj odpočinek relaxační hudbou.

OBJEDNAT PRIVÁTNÍ WELLNESS