Dokonalý relax, který můžete skloubit s naší infrasaunou. Vířivá vana je připravena pro vás po dobu celého pobytu. Kromě toho, že si užijete dokonalý odpočinek, má vířivka ještě mnoho zdravotních benefitů. Není lepší způsob, jak se uvolnit a zbavit stresu, než v klidném prostředí své soukromé lázně. Samostatně, nebo romanticky ve dvou.

Dokonalý relax, který můžete skloubit s naší infrasaunou. Vířivá vana je připravena pro vás po dobu celého pobytu. Kromě toho, že si užijete dokonalý odpočinek, má vířivka ještě mnoho zdravotních benefitů.

Není lepší způsob, jak se uvolnit a zbavit stresu, než v klidném prostředí své soukromé lázně. Samostatně, nebo romanticky ve dvou.

Uvolnění namožených svalů
Vířivka je ideální způsob jak uklidnit unavené, přepracované svaly nebo bolesti svalů po cvičení či těžké práci.

Pobyt ve vířivce Vám pomůže zhubnout
Kromě jiných léčebných aspektů relaxace ve vířivce studie ukázaly, že jen 30 minut denně v horké vodě vám může pomoci zhubnout. Žádné jiné cvičení, žádná jiná rutina, jen 30 minut pobytu ve vířivce, šest dní v týdnu. Voda ve vířivce se pohybuje a stimuluje svaly což způsobuje postupné hubnutí.

Vířivka může snížit hladinu glukózy v krvi
V časopise N.E. Journal of Medicine, Philip J. Hooper popsal studii osmi diabetiků 2. typu, které zkoumal po dobu tří týdnů. Hooper naordinoval 30-ti minutové ponoření do vířivky po dobu šesti dní v týdnu, ponoření až po ramena. Překvapivě zjistil, že tato terapie snížila hladinu glukózy v krvi u těchto pacientů za tři týdny v průměru z 182 mg / dl na 159 mg / dl.

Spěte v noci klidně po koupeli ve vířivce.
Koupání v teplé vířivce zpomaluje svaly a pomáhá tělu si fyzicky odpočinout, což vám pomůže rychleji usnout. Koupel před spaním ve vířivce také může pomoci dostat se do hlubšího spánku než obvykle, bez přerušování a časného probuzení.

Snižte stres, snižte hladinu cukru v krvi.
Vysoký stres má tendenci zvyšovat hladinu cukru v krvi. 30-ti minutová dávka je skvělý způsob, jak snížit emocionální a fyzické napětí. Je to čas pro klidné zamyšlení a odpočinek, zvláště zvolíte-li to jako prioritu. Po dobu 30 minut každý den. Musíte ignorovat práci, domácí práce a starosti, vše pusťte za hlavu, když se jdete ponořit do vířivky.